Jiří Krejča

Long-term
Experienced
Senior Leader

zakladatel vere Prague s.r.o.

Vere Prague s.r.o. je soukromá společnost se sídlem v Praze, která poskytuje interim management a služby krizového řízení.

Vere Prague je oficiálním zástupcem Christian Tyler Properites při zajišťování trvalého pobytu v USA pro investory a jejich rodiny z Evropy.

Klíčové projekty osobně řídí Jiří Krejča, který má mnohaleté zkušenosti z různých oborů a firemních struktur.

Program EB-5:

Bezpečný způsob získání trvalého pobytu v USA

Krizové a transformační řízení:

Zkušenost se potkává s odborností

„Současní lídři čelí mnohým výzvám. Jsem přesvědčený, že ti úspěšní dokážou v obtížných situacích využít zdravého rozumu a dlouhodobé důvěryhodnosti. Při naplňování firemních cílů jsou schopni dovést ostatní k dosažení jejich optimálního výkonu. A věřím, že právě toto jsou mé silné stránky.

Mám bohaté zkušenosti s otevíráním nových obchodních kanálů, získávání zakázek a péčí o zákazníky, které vedou k dlouhodobé udržitelnosti firmyUdržuji si nadhled a dokážu se vypořádat s rizikem v rychle se měnících situacích. O schopnostech špičkového lídra nejlépe svědčí jeho výsledky. Ty své budu s vámi rád sdílet.

Jsem přesvědčen, že správné nastavení rovnováhy mezi spokojeností zákazníka a ziskem firmy, vede k úspěšné a dlouhodobé spolupráci a vynikajícím osobním vztahům. Tímto přístupem se mi podařilo vybudovat rozsáhlou síť kontaktů jak v České republice, tak i v zahraničí.”

Jiří Krejča

SPOJTE SE S NÁMI