Program EB-5:
Trvalý pobyt v USA/zelené karty

Rychlý, transparentní a jednoduchý proces

Zajišťujeme získání zelených karet z pohodlí vaší kanceláře s odbornou a jazykovou podporou oficiálního zástupce v České republice. Nabízíme asistenci při přípravě podkladů, smluv a dalších nezbytných administrativních úkonů.

Náš odborný tým tvoří renomovaná americká advokátní kancelář specializující se na imigrační právo, developerská společnost Christian Tyler Properties (CTP) a její oficiální zástupce pro Českou republiku Jiří Krejča, Vere Prague s.r.o. Společnost CTP má více než 10 let zkušeností s financováním projektů programu EB-5, během kterých pomohla více než 750 investorům a jejich rodinám získat trvalý pobyt v USA. Níže se můžete podívat na probíhající a dokončené projekty.

Pro podrobné informace včetně konkrétního postupu a harmonogramu prosím
kontaktujte Jiřího Krejču, místního zástupce Christian Tyler Properties.

tel.: +420 734 368 988
email: jkrejca@vere.cz

Imigrační program EB-5 poskytuje způsobilým investorům cestu k zákonnému trvalému pobytu v USA běžně známému jako „zelená karta“.

  • V roce 1990 schválil Kongres USA program EB-5 s cílem vytvářet nové pracovní příležitosti a přilákat zahraniční investory.
  • Díky programu EB-5 můžou získat občanství USA zahraniční investoři, kteří investují/půjčí do vládou schválených projektů na území USA 800 tis. USD na dobu 5 let.
  • Po získání zelené karty může její držitel žít, pracovat a studovat kdekoli v USA za výhodných podmínek.
  • Vízum je udělováno investorovi, jeho životnímu partnerovi a svobodným dětem do 21 let.

Co je
program EB-5?

Co vám a vaší rodině program EB-5 přináší:

Bez omezení při cestování - žijte a pracujte kdekoli v USA.

Vy i vaše rodina můžete podnikat, užívat důchodu nebo studovat.

V programu EB-5 nestanoví zákon jazykové ani odborné požadavky na kvalifikaci.

Vere Prague a CTP uvádí

Představení programu EB-5

V tomto videu vám Kirk Eicholtz, CEO společnosti Christian Tyler Properties, představí strukturu a průběh programu EB-5 a cestu od prvního kontaktu k americkému občanství.

Christian Tyler properties (CTP) je soukromá společnost podnikající v oblasti realit, financování projektů a akvizic se sídlem v Tampě (Florida).

Společnost CTP  úspěšně financovala 34 projektů v rámci imigračního programu EB-5 v hodnotě přes 375 milionů US dolarů a umožnila tak více než 800 žadatelům získat trvalý trvalý pobyt v USA.

K 15.3. 2022 vstoupila v platnost novela zákona o EB-5 a tím došlo k navýšení částky zahraniční investice z 500 tis. na 800 tis. USD.

Probíhající a dokončené projekty CTP

SPOJTE SE S NÁMI